Produkt: Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP
Part Number: 21MW001ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-4800 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 45Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 253.5 x 17.5 mm (14.01 x 9.98 x 0.69 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2x2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 21MW001ACK | 11 |
| Sklad dodávateľa | 21MW001ACK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom