Produkt: Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 (Intel)
Part Number: 21R50007CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 54.7Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, DBEF5 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | Aluminium (Top), PC + 40% GF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 299.0 x 215.0 x 12.0/15.7 (front/rear), 18.95 (maximum) mm; |
| Hmotnost | Starting at 1.21 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 21R50007CK | 2 |
| Sklad dodávateľa | 21R50007CK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom