Produkt: Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (Intel)
Part Number: 21QC002UCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 8GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Models with U or H series processor: two DDR5 SODIMM / CSODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Models with U or H series processor: up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Models with U series processor: one M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC + 20% CF (Top), PC + 20% CF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 315.9 x 223.7 x 10.9/16.13 (front/rear), 21.95 (maximum) mm; |
| Hmotnost | Starting at 1.38 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Smart Card Reader 1x Nano-SIM Card Slot |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Použití | Kancelářský |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
| Podpora AI | Ne |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 21QC002UCK | 7 |
| Sklad dodávateľa | 21QC002UCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom