Produkt: Lenovo V15 G4 AMN
Part Number: 82YU00VKCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 7320U (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-5500 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 38Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Non-backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Business Black |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm (14.14 x 9.28 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.63 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 82YU00VKCK | 11 |
| Sklad dodávateľa | 82YU00VKCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom