| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-jadro 2.2 / 4.8GHz, E-jadro 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pamäť | 1x8GB Soldered DDR4-5200 |
| Pamäťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel |
| Max. Pamäť | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložiská | 1x disk M.2 2242 SSD až 1TB |
| Slot pre Úložisko | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2 |
| Kamera | HD 720p s krytkou kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Baterka | 47Wh |
| Napájací adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Nepodsvietená, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Povrchová úprava | Textúra |
| Materiál | PC-ABS (Kryt), PC-ABS (Telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Hmotnosť | Od 1.61 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
| Dodávaný softvér | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB Power Delivery (20V) a DisplayPort 1.2 1x HDMI 1.4b 1x Slúchadlá / Mikrofón combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napájací konektor |
| ZABEZPEČENIE A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | Záslepka kamery |
| SLUŽBY | |
| Záručná doba | 2 roky v servise |
| Zahrnutý upgrade | Nie |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Přibalené príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6/26 RoHS compliant |
| Ostatné certifikáty | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softvérové riešenie) |
| Mil-Spec testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | TN |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1100 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Výkon CPU dle PassMark | 8952 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 25000 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Max. výdrž batérie (v hodinách) | 26,5 |
| Počet USB 3.1 Type-C | 3 |
| Počet USB 3.2 | 7 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 330 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 92 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 83GW00B9CK | 80 |
| Sklad dodávateľa | 83GW00B9CK | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!