Produkt: Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AGP11
Part Number: 83TD003YCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8000 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP) |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | 70Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | No Power Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch, X-Rite, PureSight Pro |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Yoga Pen Gen 2 with Case (Seashell) |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Seashell |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 316 x 228 x 15.4 mm (12.44 x 8.98 x 0.61 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.38 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 UHBR10 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI CZ&SK (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Použití | Kancelářský |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
| Podpora AI | Ne |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 83TD003YCK | 5 |
| Sklad dodávateľa | 83TD003YCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom