Produkt: Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9
Part Number: F0HN00S8CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, White, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, White |
| Farba | Cloud Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Hmotnost | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty |
Rear Ports |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | F0HN00S8CK | 20 |
| Sklad dodávateľa | F0HN00S8CK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom