Produkt: LENOVO IdeaCentre AIO 27AKP10
Part Number: F0JD0009CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3341 codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Napájací Adaptér | 135W 90% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Wireless EOS Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak |
| Myš | Wireless EOS Mouse, Cloud Grey |
| Farba | Cloud Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 611.72 x 192.1 x 471.66 mm (24.08 x 7.56 x 18.56 inches) |
| Hmotnost | Around 7.1 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | - |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Zadné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Ľavé porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | F0JD0009CK | 10 |
| Sklad dodávateľa | F0JD0009CK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom