Produkt: LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5
Part Number: 12SD0066CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 5.0MP + IR |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Luna Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Hmotnost | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Zadné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Ľavé porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 8952 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 25000 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 92 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 12SD0066CK | 20 |
| Sklad dodávateľa | 12SD0066CK | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!