Produkt: Lenovo ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6
Part Number: 13FA0044CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3341 codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofón | 2x, Array |
| Napájanie | 135W 90% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Luna Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 539.5 x 192.1 x 431.17 mm (21.24 x 7.56 x 16.98 inches) |
| Hmotnost | Around 6.0 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Zadné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Ľavé porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 13FA0044CK | 60 |
| Sklad dodávateľa | 13FA0044CK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom