Produkt: Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5
Part Number: 12RQ000VCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 8300GE (4C / 8T, 3.5 / 4.9GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 740M |
| Chipset | AMD PRO 600 Chipset |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB (2x 16GB DDR5 SO-DIMM); 64GB (2x 32GB) is special bids only |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 2280 SSD, up to 1TB each |
| Čitačka kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Reproduktory | Internal Speaker |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozširiteľné sloty | Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm with rubber feet (7.05 x 7.2 x 1.44 inches) |
| Hmotnost | Around 1.25 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Predné porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 1x DisplayPort™ 1.4 (HBR2, DSC) 3x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Prevedenie PC | Mini Form Factor |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 12RQ000VCK | 23 |
| Sklad dodávateľa | 12RQ000VCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom