Produkt: Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
Part Number: 13B9001WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.5GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 SSD up to 1TB each |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájanie | 65W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Hmotnost | Around 1.13 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Predné porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4b 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x Power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite from 1Y Courier/Carry In SEE (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Prevedenie PC | Mini Form Factor |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 13B9001WCK | 26 |
| Sklad dodávateľa | 13B9001WCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom