Produkt: LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 6
Part Number: 13BD0030CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel B860 Chipset |
| Pameť | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB each For installing HDD storage, 3.5'' HDD screw and grommet kit is needed. |
| Čitačka Karet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájací Adaptér | 200W 90% |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 292.2 x 365 mm (5.71x 11.50 x 14.37 inches) |
| Hmotnost | Around 5.8 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Predné porty | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) Optional Rear Ports (configured) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Prevedenie PC | Mini Form Factor |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 13BD0030CK | 4 |
| Sklad dodávateľa | 13BD0030CK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom