Produkt: Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF G2
Part Number: 30J5001NCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache |
| Socket | 1x FCLGA1851 |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Diskretna Karta | Nie |
| Chipset | Intel W880 Chipset |
| Pameť | 1x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB (2x 64GB DDR5 CSODIMM) |
| Úložisko | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to 4x M.2 PCIe SSD • M.2 SSD up to 4TB each |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozšírujúce sloty | • Three slots configuration: - Slot 1: PCIe 4.0 x16 (x8 lanes), by riser card - Slot 2: PCIe 4.0 x16 (x8 lanes), by riser card - Slot 3: PCIe 4.0 x8 (x4 lanes), onboard • Two slots configuration: - Slot 1: PCIe 4.0 x16, by riser card - Slot 2: PCIe 4.0 x8 (x4 lanes), onboard |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 87 x 223 x 202 mm (3.43 x 8.78 x 7.95 inches) |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 2x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 3x DisplayPort™ 1.2 1x Ethernet (GbE RJ-45) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier Support from 3Y Onsite Windchill bundles (CPN) |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Velikost paměti RAM (GB) | 92 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 30J5001NCK | 2 |
| Sklad dodávateľa | 30J5001NCK | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!