Produkt: Lenovo Tab Plus
Part Number: ZADX0073CZ
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio G99 (8C, 2x A76 @2.2GHz + 6x A55 @2.0GHz) |
| Grafická Karta | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Rozširiteľná pameť | - |
| Úložisko | 256GB UFS 2.2 |
| Podporované Úložisko | 256GB UFS 2.2 on systemboard |
| Čitačka Kariet | microSD Card Slot |
| Reproduktory | Octa JBL Hi-Fi Speakers (sound by JBL), 4 x tweeters, 4 x force-balanced bass units, Dolby Atmos |
| Kamera | Front 8.0MP / Rear 8.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Bateria | Integrated 8600mAh (Typ.) |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | None |
| DESIGN | |
| Displej | 11.5" 2K (2000x1200) 400nits, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Dotyková obrazovka | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Pen Upgradable (Purchase Separately) |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | Metal + Plastic |
| Rozmery (ŠxHxV) | 268.3 x 174.25 x 7.77-13.58 mm (11.56 x 6.86 x 0.31-0.53 inches) |
| Hmotnost | Around 650 g |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Android™ 14 or Later |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, digital audio 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card slot |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier |
| Funkcie | Odemykání tváří |
| Operačný systém | KaiOS |
| Rozlíšenie displeja | 3200 x 2000 |
| Typ displeka | Liquid Retina XDR |
| Značka procesoru | Unisoc |
| Batéria (mAh) | 15000 a více |
| Fotoaparát zadný (Mpix) | 20 |
| Procesor | A15 Bionic |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Maximální velikost paměťové karty (GB) | 128 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | ZADX0073CZ | 99 |
| Sklad dodávateľa | ZADX0073CZ | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!