S hernou myšou G102 s technológiou LIGHTSYNC, herným senzorom a klasickým dizajnom so 6 tlačidlami využijete herný čas naplno. Rozžiarte svoju hru... a svoj stôl.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Požiadavky | - Windows 7 alebo novší - macOS 10.10 alebo novšie - Chrome OSTM - Port USB |
| Rozmery (V x Š x H) | 116.6 x 62.15 x 38.2 mm |
| Hmotnosť | 85 g (len myš) |
| Dĺžka kábla | 2.1 m |
| Rozlíšenie | 200 - 8.000 DPI |
| informácie o záruke | 2-ročná obmedzená záruka na hardvér |
| Odozva | |
| Formát údajov USB | 16 bitov/os |
| Rýchlosť hlásenia USB | 1000 Hz (1 ms) |
| Mikroprocesor | 32-bitový ARM |
.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!