TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| výška | 116.6 mm |
| Šírka | 62.15 mm |
| Hĺbka | 38.2 mm |
| Hmotnosť | len myš s hmotnosťou 85 g |
| Dĺžka kábla | 2.10 m |
| tlačidlá | 6 programovateľných tlačidiel |
| Rozlíšenie | 200 - 8.000 DPI |
| formát údajov USB | 16 bitov/os |
| Rýchlosť hlásenia USB | 1000 Hz (1 ms) |
| mikroprocesor | 32-bitový ARM |
| systémové požiadavky | - Windows 7 alebo novší - macOS 10.13 alebo novšie - ChromeOSTM - Port USB |
.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!