Sústreďte sa na prácu a vynechajte rozptyľovanie. Zoznámte sa s tichou bezdrôtovou kombináciou Logitech MK295 s technológiou SilentTouch - exkluzívnou technológiou Logitech, ktorá eliminuje viac ako 90 % hluku klávesnice a myši. Je to rovnaký pocit z klikania a písania ako pri najpredávanejšom kombinovanom počítači na svete bez rušivých zvukov klikania a písania.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozmery (V x Š x H) | Klávesnica: 18 x 441 x 149 mm |
| Myš: 39 x 60 x 99 mm | |
| Nano prijímač: 14.4 x 18.7 x 6.1 mm | |
| Hmotnosť | Klávesnica s batériami: 498 g |
| Myš s batériami: 75.2 g | |
| Nano prijímač: 1.8 g | |
| Systémové požiadavky | - Windows 10,8,7 alebo novší - Chrome OS™ - Vyžaduje sa dostupný port USB. |
| Rozsah WiFi | 10 m |
| Technické špecifikácie - klávesnica | - Technológia SilentTouch - Nastaviteľná výška klávesnice - Konštrukcia odolná proti poliatiu - 2.4GHz bezdrôtové pripojenie (10 metrov) - Nano USB prijímač - Kontrolka Caps lock - Vypínač - 2 batérie AAA (alkalická batéria) |
| Technické špecifikácie - myš | - Technológia SilentTouch - Tvarovaný kompaktný tvar - Plynulé, citlivé ovládanie kurzora - Tlačidlo zapnutia/vypnutia - 1 batéria AA (alkalická batéria) |
| Obsah balenia | - Klávesnica s 2 batériami AAA - Myš s 1 batériou AA - USB prijímač - Užívateľská dokumentácia |
| Informácie o záruke | 2-ročná obmedzená záruka na hardvér |
.
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Rozhranie setu | Bezdrôtový s USB Dongle |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom