Získajte inteligentnejšie radenie, lepší komfort a vyššiu produktivitu. Model Signature M650 je vybavený kolieskom SmartWheel, ktoré poskytuje presnosť alebo rýchlosť, keď to potrebujete. Výber veľkostí pre menšie ruky, väčšie ruky a ľavákov znamená, že si každý nájde tú správnu rukoväť. Bezproblémové bezdrôtové pripojenie, tiché klikanie, prispôsobiteľné bočné tlačidlá a tvarovaný tvar vám zabezpečia pohodlie a produktivitu na celé hodiny.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| rozmery (V x Š x H) | 108,2 x 61 x 38,8 mm |
| Hmotnosť | 101,4 g - hmotnosť vrátane batérie (25 g) a prijímača (1,8 g) |
| technológia senzorov | Pokročilé optické snímanie Logitech |
| nominálna hodnota | 400 dpi |
| max.hodnota | Do 4000 |
| počet tlačidiel | 5 (doľava/doprava, späť/dopredu, rolovacie koliesko so stredným tlačidlom) |
| typ batérie | 1x batéria AA (súčasťou balenia) |
| Výdrž batérie s prijímačom Logi Bolt USB | do 24 mesiacov |
| Výdrž batérie s rozhraním Bluetooth | do 20 mesiacov |
| Typ pripojenia | Prijímač Logi Bolt USB Technológia Bluetooth low energy |
| bezdrôtový dosah | Bezdrôtový dosah 10 m |
| voliteľný softvér | Podporované aplikáciou Logitech Options+ v systéme macOS 10.15 alebo novší a Windows 10, 11 alebo novší |
| Obsah plastov | svetlosivá: 26 % recyklovaného plastu Ružová: 26 % recyklovaného plastu Grafitová: 64 % recyklovaného plastu |
.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!