
Získajte počas dňa jasný obraz v interiéri aj exteriéri vďaka ultrajasnej antireflexnej obrazovke s jasom 400 nitov, ktorá poskytuje rovnako ostrý obraz v tmavých miestnostiach aj na priamom slnku.

Rozšírte vizuálny pracovný priestor notebooku a zvýšte produktivitu pomocou tenkého a ľahkého monitora Full HD s váhou len 640 g a hrúbkou profilu maximálne 4,75 mm, takže ho môžete pribaliť k svojmu zariadeniu a jeho hmotnosť ani nepocítite.

Pracujte bez prerušenia s monitorom, ktorý má oproti predchodcom polovičný príkon. Integrované napájanie s príkonom 65 W umožňuje napájať monitor z portu USB-C™ notebooku, kým sa nabíja zo sieťového adaptéra.
| Rozmer monitora (uhlopriečka) | 35,56 cm (14") |
|---|---|
| Aspect ratio (Pomer strán) | 16:9 [1] |
| Natívne rozlíšenie | FHD (1920 x 1080) [1] |
| Podporované rozlíšenia | 1024 x 768; 1280 x 1024; 1280 x 720; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080; 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600 |
| Rozstup pixelov | 0,161 mm |
| Jas | 400 nitov [1] |
| Pomer kontrastu | 800:1 [1] |
| Ovládacie prvky na obrazovke | Jas; Koniec; Informácie; Spravovanie; Ovládanie napájania; Ovládanie vstupu; Ovládanie ponuky; Obraz; Farebne |
| Funkcie displeja | Dokovací monitor |
| Fyzické zabezpečenie | Žiadne |
| Webová kamera | Bez integrovanej kamery |
| Rozmery s podstavcom (Š x H x V) | 32,14 x 1,52 x 21 cm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 40,5 x 6,1 x 28,4 cm |
| Hmotnosť | 0,64 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,54 kg |
| Napájanie | Napájanie PD 5 V |
| Prevádzkový rozsah vlhkosti | 20 až 80%, bez kondenzácie |
| Špecifikácie trvalo udržateľného vplyvu | Sklo monitora bez obsahu arzénu; Nízky obsah halogenidov; Podsvietenie displeja bez obsahu ortuti |
| Certifikáty a povolenia | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; cTUVus; EAC; ENERGY STAR; FCC; ICES; ISE pre Kambodžu; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; SEPA; Zelená značka (Taiwan); TUV/GS; VCCI; MEPS (Vietnam); WEEE; ISC; Aplikácia WW; UAE |
| Záruka | 3-ročná obmedzená záruka vrátane 3-ročnej záruky na diely a prácu. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Vrátane služby podpory | 5-ročná podpora spoločnosti HP pre hardvér štandardných monitorov v nasledujúci pracovný deň na mieste inštalácie. Zmluvné podmienky nájdete na stránke https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385SKE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123SKE.pdf |
| Obsah balenia | Monitor; Dokumentácia; Kábel USB Type-C™; Stručný inštalačný leták; Puzdro |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [1] Všetky špecifikácie predstavujú typické špecifikácie, ktoré poskytli výrobcovia súčiastok HP; skutočný výkon môže byť trochu vyšší alebo nižší. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [2] Na základe registrácie US EPEAT v súlade s normou IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav registrácie EPEAT sa líši v závislosti od krajiny. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.epeat.net. |
| [1] Súčasťou je kábel. Na napájanie displeja z pripojeného zariadenia sa požaduje napätie 5 V a prúd 3 A. Video cez USB-C™ vyžaduje zariadenie s portom USB-C™ DisplayPort™ v alternatívnom režime alebo portom Thunderbolt™ 3. |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Energetická trieda | A+++ |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Doba odezvy (ms) | 0.7 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!