Herná myš s optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením od 400 do 3200 dpi. Ergonomický, tvarovaný tvar je vhodný pre obe ruky, dokonale padne do dlane a zaručuje skvelý pocit aj pri dlhodobom používaní. Podsvietenie RGB dotvára hernú atmosféru.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| technológia snímania | optické |
| Rozlíšenie / citlivosť myši | 3200 DPI |
| Počet tlačidiel myši | 4 |
| koliesko myši | áno |
| Dizajn myši | symetrické |
| Farba | čierna |
| rozmery | 123 x 73 x 40 mm |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Hmotnosť | 127 g |
| farba podsvietenia | RGB |
| vstupy a výstupy | |
| bezdrôtové pripojenie | nie |
| Káblové pripojenie | áno |
| Dizajn myši | USB |
| Batéria | |
| prevádzka batérie/akumulátora | nie |
.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!