Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Rokovací stôl Uni, 180x75,5x80 cm, čerešňa/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 279,40 € |
| Cena s DPH | 343,66 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | rokovací |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Overený zákazník,
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
Overený zákazník,
100% spokojnosť s výrobkom
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.