Tento malý zdroj SFX prekvapí obrovským výkonom a neuveriteľným výkonom 550 W. Už nebudete mať zbytočné káble, pretože je vybavený systémom na správu káblov a certifikáciou 80plus gold. 80 mm ventilátor Ultra Silent je ideálny na chladenie napájacieho zdroja.
Špecifikácie:
| Vstup striedavého prúdu: | 100V-240V / 6A |
| Frekvencia: | 47-63 Hz |
| +5V: | 15A |
| +3,3V: | 18A |
| +5 V a +3,3 V spolu: | 90W |
| +12V 1: | 45,8A |
| +12V 2: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12 V 1 A +12 V 2 kombinované: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 4: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3 a +12V 4 spolu: | NEUPLATŇUJE SA |
| P.F.: | >0,9 |
| -12V: | 0,3A |
| +5VSB: | 3,0A |
| Maximálne zaťaženie: | 550W |
| 20+4PIN ATX: | 1 |
| SATA: | 4 |
| MOLEX: | 3 |
| Disketa: | 1 |
| 4PIN 12V: | - |
| 8PIN 12V: | - |
| 8PIN (4+4) 12V: | 1 |
| 6PIN PCIe: | - |
| 8PIN (6+2) PCIe: | 2 |
| Spezifikácia: | ATX 12V 2.3 |
| Formálny faktor: | SFX |
| Účinnosť: | > 90% |
| Rozmery (DxŠxV): | 100 mm x 125 mm x 64 mm |
| PFC: | Aktívny PFC (0,9) |
| Ventilátor: | 80 mm tichý ventilátor |
| Bezpečnosť: |
|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom