P450B
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Model | P450B |
| Typ | Intel Form Factor ATX 12V v2.31 |
| PFC | Aktívny PFC (>0.9 typické) |
| Vstupné napätie | 100-240 V (plný rozsah) |
| Vstupný prúd | 8A-4A |
| Vstupná frekvencia | 50-60 Hz |
| Výstupná kapacita | 450W |
| Rozmer | D150 x Š140 x V86 mm |
| Typ ventilátora | 1?20 mm ventilátor s hydraulickým ložiskom (HYB) |
| Účinnosť | Až 85 % pri typickom zaťažení |
| MTBF | >100 000 hodín |
| Ochrana | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Napájanie Dobrý signál | 1?00-500 ms |
| Konektory | aTX/MB 20+4 Pin x 1 : 550mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 600mm*1 PCI-e 6+2 Pin x 2 : 550mm+150mm*1 SATA x 6 : 500mm+120mm+120mm*2 4 Pin periférne zariadenie x 3 + 4-pin disketa x 1 : 500mm+120mm+120mm*1 |
.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!