| Regulácia | CB, CE, KC, EAC, RoHS |
|---|---|
| Káble (konektor) | Kábel základnej dosky x 1 Kábel PCI Express (konektor 2ea) x 1 Kábel IDE (konektor 2ea) + FDD (konektor 1ea) x 1 Kábel S-ATA x 1 Kábel S-ATA / IDE x 1 Kábel CPU x 1 |
| Model | GigaMax 650W (ZM650-GVII) |
| Rozmery | 150(L) x 140(Š) x 86(V) mm |
| Hmotnosť | 2 | .01kg
| Materiál(y) | Intel ATX 12V V2.31 |
| Typ | Intel ATX 12V V2.31 |
| PFC | Aktívny PEC |
| Vstupné napätie | 200-240 VAC |
| Vstupný prúd | 6A |
| vstupná frekvencia | 50-60Hz |
| Účinnosť | Max. 88 % pri 230 VAC, Typické zaťaženie |
| MTBF | 50,000 hodín |
| Prevádzková teplota | 0~40°C |
| Ochrana | OCP / OVP / OPP / OTP / UVP / SCP |
.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom