nástenná dátová skriňa SENSA s nitovanou konštrukciou je rozvádzač, pri ktorého výrobe sa kládol dôraz na spoľahlivosť a dobrú cenu. V hornom a dolnom veku skrine sú umiestnené perforácie na jednoduché vetranie vnútorného vybavenia. Vstup káblov je riešený pomocou vylamovacích otvorov umiestnených v strope, na dne, na bokoch skrine a tiež v zadnej časti skrine. Dvere sú vybavené zámkom s dvoma kľúčmi a skrytými závesmi.
Technické parametre:
| Výška | 12U |
| Výška | 621 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Farba | RAL 7035 |
vyrábané varianty
Výška: 6, 9, 12, 15, 18U, 21U
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 400, 500, 600 mm
Konštrukcia:
1,3 mm hrubý plech, 1,5 mm pozinkované nosné lišty
Nosnosť:
štandardne 45 kg (rovnomerné zaťaženie)
Krytie IP:
štandardne IP20
Farba:
prášková farba RAL 7035 sivá
Dvere:
z plechu alebo s bezpečnostným sklom (EN 12150-1)
štandardná konfigurácia
- 1 pár posuvných 19" vertikálnych koľajníc (ďalší pár na vyžiadanie)
- 1 dvere so zámkom a skrytými závesmi
- perforácia v hornej a spodnej časti skrine na jednoduché vetranie
- pripravené stupne na kabeláž v strope, v spodnej časti a na bokoch skrine vo forme vyrážok.
skriňa sa pripevňuje k stene cez otvory v zadnej stene skrine.
príslušenstvo
K rozvádzaču je možné objednať veľké množstvo príslušenstva, ako sú zástrčky, viazacie panely a mnohé ďalšie, vrátane špeciálneho príslušenstva na požiadanie. .
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Hloubka (mm) | 8.19 |
| Šířka (mm) | 72 |
| Výška rozvaděče (U) | 125 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom