nástenná dátová skriňa SENSA s nitovanou konštrukciou je rozvádzač, pri ktorého výrobe sa kládol dôraz na spoľahlivosť a priaznivú cenu. V hornom a dolnom veku skrine sú umiestnené perforácie na jednoduché vetranie vnútorného vybavenia. Vstup káblov je riešený pomocou vylamovacích otvorov umiestnených v strope, na dne, na bokoch skrine a tiež v zadnej časti skrine. Dvere sú vybavené zámkom s dvoma kľúčmi a skrytými závesmi.
Technické parametre:
| Výška | 21U |
| Výška | 1024 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Farba | RAL 7035 |
vyrábané varianty
Výška: 6, 9, 12, 15, 18U, 21U
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 400, 500, 600 mm
Konštrukcia:
1,3 mm hrubý plech, 1,5 mm pozinkované nosné lišty
Nosnosť:
štandardne 45 kg (rovnomerné zaťaženie)
Krytie IP:
štandardne IP20
Farba:
prášková farba RAL 7035 sivá
Dvere:
z plechu alebo s bezpečnostným sklom (EN 12150-1)
štandardná konfigurácia
- 1 pár posuvných 19" vertikálnych koľajníc (ďalší pár na vyžiadanie)
- 1 dvere so zámkom a skrytými závesmi
- perforácia v hornej a spodnej časti skrine na jednoduché vetranie
- pripravené stupne na kabeláž v strope, v spodnej časti a na bokoch skrine vo forme vyrážok.
skriňa sa pripevňuje k stene cez otvory v zadnej stene skrine.
príslušenstvo
K rozvádzaču je možné objednať veľké množstvo príslušenstva, ako sú zástrčky, viazacie panely a mnohé ďalšie, vrátane špeciálneho príslušenstva na požiadanie. .
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Hloubka (mm) | 8.19 |
| Šířka (mm) | 72 |
| Výška rozvaděče (U) | 125 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 83000290 | 1 |
| Sklad dodávateľa | 83000290 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom