nástenný sklopný rozvádzač SENSA 12U so sklenenými dverami, hĺbka 450 mm.
sENSA LITE sú skladacie nástenné rozvádzače dodávané v rozloženom stave. Sú určené na inštaláciu dátových a telekomunikačných zariadení, najmä na montáž v 19" rovinách. Počet skrutkovaných dielov sme znížili na minimum, čo uľahčuje a urýchľuje montáž rozvádzača. Telo skrine je prefabrikovaný skelet pozostávajúci z perforovaného veka, dna a dvoch bočných častí. Dvere sú vybavené zámkom s dvoma kľúčmi a skrytými závesmi. V hornom a dolnom veku skrine sú umiestnené perforácie na jednoduché vetranie vnútorného vybavenia a na prípadnú inštaláciu samostatného ventilátora. Káblové vstupy kryté rozpojiteľnými zástrčkami sa nachádzajú vo veku a v spodnej časti skrine. Kostra rozvádzača a všetky oddeliteľné časti sú spojené pomocou priložených uzemňovacích káblov.
Technické parametre:
| Výška: | 12U |
| Výška: | 621 mm |
| Šírka: | 520 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Farba: | RAL 7035 |
Vyrobené varianty:
Konštrukcia:
Farebný dizajn:
Štandardná konfigurácia:
príslušenstvo:
K rozvádzaču je možné objednať veľké množstvo príslušenstva, ako sú zástrčky, viazacie panely a mnohé ďalšie, vrátane špeciálneho príslušenstva na požiadanie. .
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Výška rozvaděče (U) | 125 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom