Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 29x37 cm H18 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,66 € |
| Cena s DPH | 0,81 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 26,5x36 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 27 x 36 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 29 x 37 cm |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Overený zákazník,
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Overený zákazník,
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.