Licencia pre 1 zariadenie (PC alebo Mac).
Aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
| Technické požiadavky | |
|---|---|
| Účet | Microsoft účet |
| Pripojenie | Zariadenie musí byť pripojené na internet |
| Verzia Windows | Windows 10/11 (PC s ARM architektúrou vyžadujú Windows 11) |
| Verzia MacOS | Najnovšia verzia MacOS |
| Minimálne požiadavky na procesor | 2-jadrový procesor s frekvenciou 1,1 GHz |
| Minimálna veľkosť RAM | 4 GB |
| Miesto na disku | 4 GB (PC) / 10 GB (Mac) |
| Minimálne rozlíšenie obrazovky | 1024 × 768 pre PC, 1280 × 800 pre Mac |
| Pre koho je licencia určená | Charita |
| Jazyk | Bez väzby na jazyk |
| Spôsob platby | Legalizačná sada |
| Typ licencie | OEM |
| Perióda platby | 3 roky |
| Produktový rad | Windows Server Foundation |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | EP2-06684 | 92 |
| Sklad dodávateľa | EP2-06684 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!