Riešenie RISE 2008 s motorovým výťahom displeja na podlahu a stenu je vhodné pre displeje s uhlopriečkou až 86" a maximálnou hmotnosťou 120 kg. Zdvihák zdvíha displej plynulo, rýchlo a bezpečne rýchlosťou 80 mm/s vďaka technológii QuickRise™. Vďaka rozsahu zdvihu 980 mm je zdvíhák vhodný pre veľmi nízke aj vysoké polohy.
Jeho štýlový a nadčasový dizajn sa hodí do každého vzdelávacieho alebo firemného prostredia. Jednoduché nastavenie a používanie, správa káblov (CIS) umožňuje ľahké zakrytie káblov počas inštalácie. Technológia proti kolízii navyše zabezpečuje väčšiu bezpečnosť vo školách.
Antikolízna technológia pre zvýšenie bezpečnosti vo školách
Ideálne riešenie pre vzdelávanie a firemné prostredie
Jednoduché, rýchle a bezpečné zdvíhanie displeja
Rýchlosť pohybu 80 mm/s pre najsilnejšie obrazovky s technológiou QuickRise™
Flexibilný, stabilný a robustný
Vhodné pre veľmi vysoké a nízke polohy s nastavením výšky minimálne 980 mm.
Štýlové a elegantné riešenie pre váš displej Optoma
Integrovaná správa káblov (CIS)
| Všeobecné informácie | |
|---|---|
| Rozmery (Š x D x V) | 915 x 138 x 1786 mm |
| Rozsah zdvíhania stojanu | 806 - 1786 mm |
| Hmotnosť produktu | 29.5 kg |
| Hmotnosť balenia | 32.7 kg |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Nastavenie výšky | 980 mm |
| Rýchlosť | 80 mm/sec |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ príslušenstva | Zámky |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!