ML1080ST je doposiaľ najľahší, najúspornejší na energiu a najekologickejší projektor spoločnosti Optoma. Váži iba 1 kg a vďaka svojim elegantným a kompaktným rozmerom ponúka ostré farby, neuveriteľnú jasnosť a flexibilné funkcie nastavenia na použitie v domácnosti, rôznych pohlcujúcich inštaláciách a profesionálnych prostrediach na cestách.
Inovatívna technológia Time-of-Flight (ToF) zabezpečuje automatickú geometrickú korekciu a korekciu zaostrenia a okamžite vytvára dokonale promítaný obraz. Korekcia štyroch rohov navyše umožňuje okamžité umiestnenie a prehrávanie. Domácí používatelia môžu využiť praktický vstupný napájací port USB-C, ktorý im umožňuje používať prenosné nabíjacie batérie PD 3.0, a vychutnať si video obsah na cestách pri sledovaní filmov v prírode, kempovaní, na dovolenke a podobne.
Ekologický ultra prenosný RGB trojitý laserový projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou
Laserová technológia
Laserové projektory Optoma používajú na vytvorenie promítaného obrazu vysoko kvalitné lasery. V mnohých situáciách môže byť vnímaný jas projektorov s laserovým osvetlením dvojnásobný oproti ekvivalentnému modelu s lampou. Poskytujú tiež vyššiu účinnosť na udržanie konzistentného jasu, vynikajúci farebný výkon, okamžité zapnutie/vypnutie a mimoriadnu životnosť až 30 000 hodín.
Kompatibilita s HDR a HLG
Dokáže prijímať a zobrazovať obsah HDR10 aj Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Tento projektor Optoma vám umožní vidieť oveľa viac detailov a textúr. Objektové tvary vyzerajú pevnejšie a realistickejšie a ďalšie detaily vytvárajú väčší pocit hĺbky.
Presnosť farieb BT.2020
Rad ML poskytuje bezkonkurenčné farebné detaily a presnosť a reprodukuje 105% pokrytie farebného gamutu BT.2020 - najširšieho spektra a štandardu farieb viditeľného ľudským okom.

| Zobrazenie | |
|---|---|
| Technológia | DLP |
| Rozlíšenie | 1080p Full HD (1920x1080) |
| Jas | 1 200 lumenov |
| Kontrastný pomer - dynamický | 3 000 000:1 |
| Nativný pomer strán | 16:9 |
| Pomer strán - kompatibilný | 4:3,16:9 |
| Korekcia lichobežníkového zkreslenia - vertikálna | +/-40° |
| Automatická korekcia lichobežníkového zkreslenia | Áno |
| Horizontálna rýchlosť skenovania | 15 ~ 140Khz |
| Vertikálna rýchlosť skenovania | 24 ~ 240Hz |
| Jednotnosť | 90% |
| Veľkosť obrazovky | Uhlopriečka 1,52 m ~ 2,54 m (60" ~ 100") |
| Zdroj svetla | |
| Typ | DuraCore Laser |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Projekčný pomer | 0.78:1 |
| Projekčná vzdialenosť (m) | 1.036m - 1.727m |
| Typ zoomu | Fikčný |
| Ohnisková vzdialenosť (mm) | N/A |
| Nativný posun | 1 |
| Vstupy | 1 x USB-C napájanie, 1 x HDMI 2.1, 1 x USB-A napájanie 1,5A, 1 x USB-A napájanie 0,5A |
| Výstupy | 1 x USB-C, 1 x Výstup zvuku 3,5mm |
| Ovládanie | 1 x RS232 (prostredníctvom mini USB konektora) |
| Hladina hluku (štandardná) | 24dB |
| Hladina hluku (max.) | 28dB |
| Kompatibilita s 3D | Nie |
| Bezpečnosť | Kensington Lock |
| Stupeň krytia IP | IP5X |
| OSD / jazyky zobrazenia | 25 jazykov: angličtina, arabčina, čeština, dánčina, finština, francúzština, indonézština, taliančina, japončina, maďarčina, nemčina, holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, rumunčina, ruština, čínština (zjednodušená), španielčina, švédčina, čínština (tradičná), turečtina, vietnamčina, gréčtina. |
| Prevádzkové podmienky | 0°C ~ 40°C, Max. vlhkosť 85%, Max. nadmorská výška 2500 stôp |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Výkon reproduktora | 3W |
| Spotreba energie (min) | 32W |
| Spotreba energie (max.) | 57W |
| Rozmery (š x h x v) mm | 157 x 135 x 68 |
| Celková hmotnosť | 2.2 kg |
| Čistá hmotnosť | 1 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Výbava | MHL |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Skutočné rozlíšenie projektora | 8K UHD (7680x4320) |
| Technológia projektora | LED |
| Kontrast (hodnota : 1) | 1800000 |
| Svietivosť (v ANSI lumenoch) | 4600 |
| Použití projektoru | Přenosný |
| Typ projekce | Ultrakrátká (UST) |
| Projekční poměr | 4:3 |
| Projekční vzdálenost (min) (m) | více než 4 |
| Projekční vzdálenost (max) (m) | 25 |
| Zdroj světla | LED |
| Uchytenie | Kdekoliv |
| Reproduktory | Ne |
| Úhlopříčka obrazu (max) (") | 310 |
| Výkon reproduktoru (W) | 260 |
| Reproduktory počet | 6 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | E9PP7LB02EZ1 | 1 |
| Sklad dodávateľa | E9PP7LB02EZ1 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom