TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| všeobecné špecifikácie | |
| Platforma | Stolný počítač |
| rodina produktov | Procesory AMD Ryzen™ |
| produktová línia | Procesory AMD Ryzen™ 5 pre stolové počítače |
| # jadier CPU | 6 |
| # vlákien | 12 |
| Max. Hodiny Boost | Až 4.1 GHz |
| Základné hodiny | 3.6 GHz |
| celková vyrovnávacia pamäť L1 | 384KB |
| celková vyrovnávacia pamäť L2 | 3 MB |
| celková vyrovnávacia pamäť L3 | 8 MB |
| Predvolené TDP | 65 W |
| technológia procesora pre jadrá CPU | TSMC 7nm FinFET |
| odomknuté pre overlocking | Áno |
| Zásuvka CPU | AM4 |
| počet zásuviek | 1P |
| Tepelný roztok (PIB) | AMD Wraith Stealth |
| max. Prevádzková teplota (Tjmax) | 95°C |
| *Podpora operačného systému | Windows 11 - 64-bitová verzia Windows 10 - 64-bitová verzia RHEL x86 64-Bit Ubuntu x86 64-Bit *Podpora operačných systémov (OS) sa líši podľa výrobcu. |
| pripojenie | |
| verzia PCI Express | PCIe 3.0 |
| typ systémovej pamäte | DDR4 |
| Pamäťové kanály | 2 |
| špecifikácia systémovej pamäte | Do 3200 MHz |
| Maximálna rýchlosť pamäte | 2x1R 2x2R 4x1R 4x2R |
| kľúčové vlastnosti | |
| Podporované technológie | Technológia AMD StoreMI Jadrová architektúra AMD "Zen 2" AMD Ryzen™ VR-Ready Premium |
.
| Socket (pätica) | Socket WRX90 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Druh procesora | Serverový |
| Vybavenie procesora | Snížená spotřeba |
| Velikost L2 cache | 30 |
| Velikost L3 cache | 192 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!