Uvoľnite potenciál svojich zariadení 2,5GbE NAS a počítačov pomocou switchu Multi-Gigabit 2,5GbE! S ôsmimi portami switch QNAP QSW-1108-8T okamžite vylepšuje vašu sieť tak, aby mohla využívať výhody zariadení podporujúcich 2,5GbE a NAS, bez nutnosti inštalácie nových sieťových káblov. Zariadenie QSW-1108-8T ponúka takmer tiché prevedenie bez ventilátora a pripojenie typu plug-and-play. Funkcia detekcie a blokovania sieťovej smyčky umožňuje jednoduché vytvorenie dostupného vysokorýchlostného sieťového prostredia pre váš domov alebo podnik.
Stránky produktu: https://www.qnap.com/en/product/qsw-1108-8t
| Typ správy | Nerízený |
| Počet portov | 8 |
| 2.5GbE (RJ45) | 8 |
| Popis napájacej jednotky | Adaptér |
| Max. spotreba energie | 18 W |
| Typ vstupného napätia | DC |
| Rozsah vstupného napätia | 12 V/1,5 A |
| Tabuľka MAC adries | 16 K |
| Celková neblokujúca priepustnosť | 20 Gb/s |
| Kapacita prepínania | 40 Gb/s |
| Bez ventilátora | ✓ |
| Podporované normy | IEEE 802.3 Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3bz 2,5GBase-T IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control |
| Tvarový faktor | Stolný |
| Indikátory LED | Na port: Rýchlosť/Spojenie/Činnosť LED smyčka: Smyčka Na systém: Napájanie/Stav |
| Rozmery (V x Š x H) | 27 x 240 x 105 mm |
| Hmotnosť (čistá) | 0.639 kg |
| Hmotnosť (celková) | 0.99 kg |
| Prevádzková teplota | 0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F) |
| Relatívna vlhkosť | 5-90 % bez kondenzácie |
| Certifikácie | FCC, CE, BSMI, VCCI, LVD, CCC, KCC, UKCA |
| Elektromagnetická kompatibilita | Class B |
| Jumbo rámce | 12K |
| Záruka | 2 roky |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 30 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 1000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!