TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| rozmery (V x Š x H) | 15 x 343 x 90 mm |
| hmotnosť | 302 g |
| Pripojenie | |
| režimy pripojenia | Bluetooth, bezdrôtový (hardvérový kľúč) |
| bezdrôtový prenos | 2.4 GHz |
| Verzia Bluetooth | Bluetooth 4.0, Bluetooth 3.0 |
| prevádzková vzdialenosť | Dosah až 10 m, pokrytie 360° |
| typ USB | 3.0 |
| prijímač Nano USB | Plug & Play |
| odkladací priestor prijímača Nano USB | Áno |
| kompatibilita | |
| windows XP/Vista/7/8/10 | Áno |
| macOS | Áno |
| iOS | Áno |
| android | Áno |
| chrome OS | Áno |
| funkcie | |
| numpad | Áno |
| dotykový panel | Nie |
| Multimediálne klávesy | Nie |
| Funkčné klávesy (Fn) | Áno |
| napájanie | |
| batéria | Alkalická batéria |
| vrátane batérie | 1 alkalická batéria AAA |
| Životnosť batérie | Do 12 mesiacov |
.
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice | Drôtová PS/2 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Výbava klávesnice | Multimediálne klávesy |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!