| Číslo modelu | MF0485 |
| Hmotnosť (jednotka) | Ľavý satelit - 263g |
| Pravý satelit - 263g | |
| Subwoofer - 2.19kg | |
| Rozmery (D x Š x V) | Satelit - 90 x 75 x 130 mm |
| Subwoofer - 155 x 270 x 264 mm | |
| Pomer signálu k šumu | ?75dB |
| Frekvenčná odozva | 50 Hz až 20 KHz |
| Impedancia | Satelit: každý 3 ohmy |
| Subwoofer: 3 ohmy | |
| Podvozok | Satelit - ABS plast |
| Subwoofer - MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty) | |
| Farba | Čierna |
| Ovládače | 2 x 3" stredný rozsah |
| 1 x 4.5" subwoofer | |
| Magnetický štít | No |
| Prevádzková teplota | 0 °C až 45 °C |
| Príkon | 110V až 230V AC 50/60Hz 340mA |
| Výstupný výkon | Až 30 W RMS alebo 60 W špičkový výkon |
| 2 x 7.5W RMS satelit | |
| 1 x 15 W RMS subwoofer | |
| Dĺžka kábla | 1.2 m (satelitné reproduktory k subwooferu) |
| 1.2 m (napájací kábel k subwooferu) | |
| Rádiová frekvencia | 87.5 MHz až 108 MHz |
| Podpora flash pamätí a flash diskov | Cez port USB typu A (USB Host) |
| Podporuje zariadenie USB Mass Storage Class | |
| Podporuje kapacitu až 32 GB | |
| Podporuje FAT16/FAT32 | |
| Podporuje súbory MP3 | |
| Verzia Bluetooth | Bluetooth 5. |
| Profily Bluetooth | A2DP (bezdrôtové stereo Bluetooth) |
| AVRCP (diaľkové ovládanie Bluetooth) | |
| Prevádzková frekvencia Bluetooth | 2402 MHz - 2480 MHz |
| Prevádzkový rozsah Bluetooth | Do 10 m / 33 stôp |
| Zvukový kodek Bluetooth | SBC |
| Výstupný výkon RF | < 4 dBm |
| Pripojenie | Zabudované FM rádio |
| Bluetooth | |
| USB typu A (podpora flash diskov) | |
| 1 x 3.5 mm stereo vstupy | |
| Tlačidlá/ovládacie prvky | Tlačidlo napájania/zdroja |
| Tlačidlo Ďalšia skladba/tlačidlo Hlasitosť + | |
| Predchádzajúca skladba/hlasitosť - tlačidlo | |
| Tlačidlo prehrávania/pauzy/skenovania | |
| Predvoľby EQ | |
| Požiadavky | Systém Windows, ktorý podporuje bezdrôtové stereofónne pripojenie Bluetooth A2DP |
| Mac OS, ktorý podporuje bezdrôtové stereo Bluetooth A2DP | |
| 3.5 mm stereo jack (Windows/Mac) | |
| iPhony / iPady so systémom iOS 7.0 alebo vyššia pre streamovanie cez Bluetooth A2DP | |
| Inteligentné mobilné zariadenia so systémom Android 4.0 alebo vyššia pre streamovanie cez Bluetooth A2DP |
.
| Rozhranie | 3.5mm jack |
| Špecifikácia zostavy | Ostatné |
| Výkon zostavy RMS (vo W) | 34000 |
| Vybavenie reproduktorov | Diaľkové ovládanie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom