| Všeobecná vlastnosť | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) |
| Kapacita | 1TB |
| Rozmery (WxHxD) | 88 x 60 x14 mm |
| Hmotnosť | 122 gramov |
| Sekvenčné čítanie | Až do 2 000 MB/s |
| Sekvenčné písanie | Až do 1 950 MB/s |
| Odolnosť | Odolný voči pádu až do 3 metrov |
| Šifrovanie | Hardvérové šifrovanie AES 256-bit |
| Správa SW | Software Samsung Magician, Samsung Portable SSD Software 1.0 |
| Kompatibilita s OS | Windows, macOS, Android™ |
| Kompatibilné zariadenia | PC, notebooky, Android smartfóny a tablety, herné konzoly, Smart TV, fotoaparáty |
| UASP Mode | Podporované |
| Prevádzková teplota | 0°C až 60°C |
| Teplota mimo prevádzku | -40°C až 85°C |
| Certifikácia | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| RoHS súlad | RoHS 2 |
| Záruka | Päť (5) rokov obmedzenej záruky |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!