Seagate prináša viac ako 20 rokov dôveryhodného výkonu a spoľahlivosti 2,5-palcové pevné disky Seagate BarraCuda – teraz dostupné s kapacitou až 5 TB

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Pamäť Cache | 128 MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 140 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 60°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/vo voľne | 2,1/1,1 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Otáčky HDD | 5640 |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom