Aktualizovaná rada Seasonic CORE GX ATX3 spĺňa najnovšie štandardy ATX 3.1 a PCIe 5.1 a zahŕňa štyri výkonové rady od 1000 W do 650 W v čiernej a bielej farbe. Tieto napájacie zdroje sú určené pre široký okruh počítačových nadšencov a staviteľov systémov a poskytujú jemnú rovnováhu medzi cenou a výkonom. Rada Seasonic Core GX s certifikáciou 80 PLUS Gold je plne modulárna konštrukcia vybavená čiernymi káblami s opleteným vzorom. Tieto napájacie zdroje sú spoľahlivé výkonné zdroje pre širokú škálu aplikácií, kde 120 mm ventilátor Hydro Dynamic Bearing v kombinácii s inteligentným a tichým riadením ventilátorov Seasonic zabezpečuje optimálny chladenie výkon pri čo najnižšej úrovni hluku. Na tieto kvalitné napájacie zdroje sa vzťahuje 7-ročná celosvetová záruka výrobcu Sea Sonic.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 750 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OCP, OPP, OTP, SCP, OVP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 10 - 5 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (750mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (550mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (700mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (550mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (550mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulárna kabeláž | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | SRP-CGX751-A5A32SF-W | 3 |
| Sklad dodávateľa | SRP-CGX751-A5A32SF-W | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom