Aktualizovaná rada Seasonic CORE GX ATX 3.1 spĺňa najnovšie štandardy ATX 3.1 a PCIe 5.1 a zahŕňa štyri výstupné rozsahy od 1000 W do 650 W v čiernej a bielej farbe. Tieto zdroje napájania, ktoré sú určené pre široké spektrum PC nadšencov a staviteľov systémov, poskytujú dokonalú rovnováhu medzi cenou a výkonom. Rada Seasonic Core GX s certifikáciou 80 PLUS Gold má plne modulárny dizajn a je vybavená čiernymi kábelmi s pleteným vzorom. Tieto napájacie zdroje podávajú spoľahlivý výkon v širokej škále aplikácií, kde je 120mm ventilátor s hydrodynamickým ložiskom kombinovaný s technológiou Smart and Silent Fan Control od Seasonic, ktorá zabezpečuje optimálny chladiaci výkon pri čo najnižšej hlučnosti. Tieto kvalitné napájacie zdroje sú kryté 7-ročnou celosvetovou zárukou výrobcu Seasonic.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Veľkosť ventilátora | 120mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (750mm) |
| PCIe 6+2-pin Konektor | 3x / 1x (550mm + 150mm) + 1x (750mm) |
| PCIe 12+4-pin Konektor | 1x / 1x (700mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (450mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (450mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | v3.1 |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárna káblová výbava | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | SRP-CGX851-A5A32SF | 1 |
| Sklad dodávateľa | SRP-CGX851-A5A32SF | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom