Spoločnosť 1stCOOL vám v podobe série STEP prináša dobre navrhnutú sériu skriniek Micro Tower, ktorej moderný dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu. To ponecháva dostatok priestoru na vedenie káblov a zabezpečuje dostatočné chladenie počítača. Ideálna voľba pre pracovníkov v kancelárii, ale aj doma.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| číslo výrobku | MC-STEP4-AU-USB3 |
| formát základnej dosky | micro ATX |
| napájanie | štandard ATX |
| pozícia HDD 3.5" | 2x |
| pozícia SDD 2.5" | 2x |
| čítačka kariet | nie |
| uSB | 3x (1xUSB3.0) |
| audio | 2x |
| ventilátor vpredu | 1x12cm (voliteľné) |
| ventilátor v bočnom kryte | 1x12cm (voliteľné) |
| ventilátor vzadu | 1x8 cm (voliteľné) |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!