http://www.chieftec.eu/en/chassis/itx-tower/ix-03b.html
| Podpora M/B: | mini ITX |
| Rozmery (DxŠxV): | 220 mm x 197 mm x 63 mm |
| Hmotnosť: | 1.5 kg bez PSU (netto) |
| Externé pozície na disky: | Voliteľné (1x 5.25" tenký riadok v MK-35DV) |
| Interné pozície na disky: | 2x 2.5" alebo 1x 3.5" a 1x 2.5" s voliteľnou súpravou HDD MK-35DV |
| Napájanie: | Voliteľný AC-DC adaptér s DC-DC transformátorom (CDP-090ITX-90Watt) |
| Predný vstup/výstup: | NEUPLATŇUJE SA |
| Rozsah dodávky: | Sada skrutiek, magnetický podlahový stojan |
| Materiál: | 0,6 mm |
| Chladenie (voliteľné): | 2x 50 mm |
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom