CI-02B-OP sa pripája k sérii Mesh spoločnosti CHIEFTEC v kompaktnom kockovom formáte m-ATX. Napriek veľmi kompaktným rozmerom je táto skriňa mimoriadne flexibilná z hľadiska kompatibility hardvéru, podporuje zdroje ATX s dĺžkou až 16 cm, grafické karty s dĺžkou až 320 mm a chladiče CPU s výškou až 160 mm.
Navyše s veľkou flexibilitou interných a externých diskov, podporou 5.25" a 3.5" optické mechaniky, 2x 3.5" HDD a 3x 2.5" SSD, je CI-02B-OP veľmi vhodný aj na účely domácej zábavy alebo ako mini server.
Toto puzdro s elegantným dizajnom kombinujúcim brúsený hliník a sieťovinu priateľskú k šípkam má nadčasový vzhľad, ktorý sa ľahko hodí na pracovisko alebo do domácnosti, a preto je skutočne multifunkčné.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| model | cI-02B-OP |
| farba | čierna |
| materiál | 0.6 mm SPCC |
| podpora základných dosiek | mini ITX, mATX |
| rozmery (D x Š x V) | 390 x 265 x 295 mm (stojan + 22 mm) |
| hmotnosť (netto/brutto) | 4.3 kg / 5.2 kg |
| externá priehradka na disk | 1 x 5.25" a 1 x 3.5" |
| interná priehradka na disk | 2 x 3.5" a 3 x 2.5" |
| napájanie | napájací zdroj ATX (voliteľný, do dĺžky 160 mm) |
| predný vstup/výstup | 2x USB3.1 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| rozsah dodávky | súprava skrutiek, odnímateľný prachový filter na spodnej strane, magnetický prachový filter na hornej strane |
| rozširujúce sloty | 4 |
| chladenie (voliteľné) | predný: 1x 120mm alebo 1x 140mm ventilátor Zadný: 1x 120mm ventilátor Horný: 1x 120mm alebo 1x 140mm ventilátor |
| výška chladiča CPU (max.) | 160 mm |
| dĺžka karty VGA (max.) | 320 mm |
| záruka | 24 mesiacov |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom