Túto SFF skriňu možno prevádzkovať v horizontálnej aj vertikálnej polohe, čo ponúka veľkú flexibilitu a možnosti pripojenia. Kombinuje kompaktné rozmery skrine Mini-ITX s komfortom plne vybaveného počítača, pričom je k dispozícii množstvo úsporných a lacných komponentov. Umožňuje vám vytvoriť systém s ľubovoľnou konfiguráciou, ktorú chcete dosiahnuť, za rozumnú cenu.
Špecifikácie:
| Formálny faktor: | Mini ITX |
| Rozmery (DxŠxV): | 290 mm x 92,5 mm x 280 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg s PSU |
| Zásuvky na disky ext.: | 1x 5,25" slim line |
| Zásuvky na disky int.: | 1x 3,5" / 1x 2,5" |
| Napájanie: | GPF-300P |
| Predný vstup/výstup: | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Rozsah dodávky: | Sada skrutiek |
| Materiál: | SECC, 0,5 mm |
| Chladenie (opt.): | 1x 80 mm vpredu |
| Výška chladiča CPU (max.): | 65 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.): | - |
| Záruka: | 24 mesiacov |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom