| Model | S4 |
|---|---|
| Formát puzdra | ATX Mid-Tower |
| dimensions | 380 x 206 x 458 (V)mm |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Materiály | Oceľ, Plastové |
| Podpora Motehrboard | ATX/ mATX/ Mini-ITX |
| Maximálna dĺžka VGA | 315 mm * ( *bezventilátora a chladiča) |
| Maximálna výška chladiča CPU | 160 mm |
| Maximálna dĺžka PSU | 180 mm |
| Rozširujúce sloty PCI | 7 |
| Zásuvky na disky | 2 x 3.5"( 1xCombo) 1 x 2.5" SSD |
| Podpora ventilátorov | Horná časť: 2 x 120 mm Predná časť: 3 x 120 mm Zadná časť: 1 x 120 mm Spodná časť: 2 x 120 mm |
| Vrátane ventilátora(ov) | Predné: 2 x 120 mm Zadné: 1 x 120 mm |
| Podpora chladiča | Predné: 120 mm, 240 mm Zadná časť: 120 mm |
| I/O porty | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 Tlačidlo napájania , tlačidlo Reset, Konektor slúchadiel, konektor mikrofónu |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom