patch panel Solarix SX24L-6-UTP-BK-N je 19" netienený panel kategórie 6 s 24 portami RJ45. Súčasťou tela tohto panela je viazacia lišta, ktorá slúži na pevné upevnenie káblov. Inštalačný kábel sa na tomto paneli ukončuje do dvojitej svorkovnice 110/Krone IDC - t. j. na vrubovanie možno použiť nástroje typu 110 a Krone. Panelová svorkovnica je označená podľa noriem T568A aj T568B. Rovnako ako všetky ostatné komponenty štruktúrovanej kabeláže Solarix je aj tento panel vyrobený tak, aby poskytoval veľmi dobrú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť. Tento patch panel spĺňa požiadavky na káblové komponenty kategórie 6 a triedy E definované v normách ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 vrátane všetkých najnovších zmien a doplnení. Farba patch panelu je čierna; veľkosť v dátovom stojane je 1U. Súčasťou balenia je 4 x montážna súprava M6 a 24 x viazacie popruhy. Tento nový patch panel Solarix nahrádza panel SX24L-6-UTP-BK.
| Technické informácie | |
| Kategória: | CAT6 |
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižšie |
| Počet portov: | 24 |
| Kravatový pruh: | áno |
| Min. životnosť prístavu: | 1000 pripojení/odpojení |
| Kontaktné pokrytie: | 50 µ zlata |
| Svorkovnica: | duálny 110/Krone 8p8c |
| Min. životnosť svorkovnice: | 200 zárezov |
| Veľkosť a typ drôtu: | AWG 26 - 22, drôt |
| Materiál nekovových častí: | Plast FR podľa UL94-0 |
| Farba: | čierna |
| Veľkosť: | 1U |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 484 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Teplota skladovania: | -40 až 70 °C |
| Prevádzková teplota: | -10 až 60 °C |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
| Tienenie | SSTP |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom