moderná nástenná dátová skriňa Solarix LC-18 LITE je určená na inštaláciu malých prvkov sieťovej kabeláže alebo na inštaláciu telekomunikačných rozvodov.
rozvádzač Solarix LC-18 LITE pozostáva zo skeletu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a tuhosťou. Predná strana skrine je vybavená kovovými dvierkami a kovovým zámkom s patentným kľúčom. 19" pevné lišty majú rozmery 3U a 4U. Plechové dvere sú vybavené perforáciou na pasívne vetranie zariadenia umiestneného v skrini. Vstup káblov je zabezpečený vopred pripravenými otvormi v hornej a dolnej časti skrine a v zadnej časti skrine. Zadná stena skrine obsahuje pripravené oddeľovacie slučky pre káblové rezervy. Zadná stena obsahuje otvory na montáž rozvádzača na stenu.
Technické parametre:
| Výška: | 3U horizontálne, 4U vertikálne |
| Výška: | 540 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Farba: | RAL 7035 |
Štandardné vyhotovenie:
Farebný dizajn:
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Barva rozvaděče | Černá |
| Hloubka (mm) | 8.19 |
| Šířka (mm) | 72 |
| Výška rozvaděče (U) | 125 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom