Moderný nástenný dátový rozvádzač SOHO je určený na inštaláciu prvkov sieťových káblových rozvodov menšieho rozsahu, alebo na inštaláciu prvkov telekomunikačných rozvodov najmä do steny.
Rozvádzač Solarix LC-18 je tvorené kostrou, ktorá sa vyznačuje veľkou pevnosťou a tuhosťou. Z čelnej strany je rozvádzač vybavený kovovými dverami so dvoma pántami a kovovým zámkom na patentný kľúč. Tieto kovové dvere sú doplnené perforáciou, pre pasívnu ventiláciu zariadenia umiestneného v rozvádzači. Vstup káblov je možný vopred pripravenými otvormi v zadnej časti aj vo všetkých stenách rozvádzača. V zadnej časti rozvádzača sú pripravené otvory na uchytenie na stenu. 19" rámčeky majú rozmery 4U a 11U vo vertikálnej orientácii a 2U v horizontálnej orientácii. Na skrinke a ráme sú pripravené otvory, ktoré určujú polohy pri zostavení. Rámček lícuje s dverami, v takom prípade je uhol otvorenia dverí cca 110 stupňov, alebo sú dvere vysunuté z rámu, čím je uhol otvorenia dverí 180 stupňov.
Povrchová úprava Vykonaná práškovou technológiou pre vonkajšie prostredie podľa vzorkovníka farieb RAL. Štandard je RAL 7035 (svetlo šedá), RAL 9005 (čierna) a biela (RAL) 9003.
Príslušenstvo Ku skrinke je možné objednať veľké množstvo príslušenstva, ako sú zaslepky, vyväzovacie panely a mnohé ďalšie vrátane špeciálneho príslušenstva na želanie zákazníka.
Štandardné prevedenie:Stránky produktu: https://www.solarix.cz/product.jsp?artno=86000549
Technické parametre:
| Výška: | 2U horizontálne, 4U vertikálne, 11U vertikálne |
| Výška: | 550 mm |
| Šírka: | 550 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Farba: | RAL 9005 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Barva rozvaděče | Černá |
| Hloubka (mm) | 8.19 |
| Šířka (mm) | 72 |
| Výška rozvaděče (U) | 125 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 86000549 | 3 |
| Sklad dodávateľa | 86000549 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom