Tento neosadený patch panel s označením SX24M-0-STP-BK-UNI je univerzálny modulárny patch panel, ktorý je určený pre 24 keystonov štruktúrovaného kábla Solarix. Panel je kompatibilný s keystonmi z produktových radov Solarix - kategória 5E, Solarix - kategória 6 aj Solarix kategória 6A, ktoré majú svorkovnicu otočenú dozadu (t.j. takmer všetky keystony Solarix okrem SXKJ-5E-UTP-BK-90 a SXKJ-5E-UTP-BK-D). Modulárny dizajn patch panelu umožňuje pohodlnú montáž keystonov a vďaka vyvazovacej lište, ktorá je súčasťou dodávky panelu, aj prehľadné vyvazovanie a pevné uchytenie dátového kábla priamo k telu panelu. V prípade inštalácie tienenej kabeláže je tento patch panel vybavený zemniacim drôtom, ktorý umožňuje spoľahlivé prepojenie tienenia nainštalovaných komponentov so zemnením rozvádzača. Farba tohto univerzálneho patch panelu Solarix je čierna, veľkosť v dátovom rozvádzači je 1U. V prípade potreby je možné zaslepiť voľné porty zaslepkou SXKJ-0-BK. Rozmery otvorov pre keyston je u tohto modulárneho panelu Solarix 19,3±0,1mm x 14,7±0,1mm.
| Technické informácie | |
| Počet portov: | 24 |
| Tienenie: | Ano |
| Vyvazovacia lišta: | Ano |
| Farba: | čierna |
| Veľkosť: | 1U |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 484 mm |
| Hĺbka: | 93 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom