Nezamontovaný patch panel s označením SX24HDM-0-STP-SL-UNI je univerzálny 19" modulárny patch panel s vysokou hustotou, ktorý je určený pre 24 kľúčov štruktúrovanej kabeláže Solarix. Panel je kompatibilný s keystonmi z produktových radov Solarix - kategória 5E, Solarix - kategória 6 a Solarix kategória 6A, ktoré majú zadnú svorkovnicu (t. j. takmer všetky keystony Solarix okrem SXKJ-5E-UTP-BK-90 a SXKJ-5E-UTP-BK-D). Modulárna konštrukcia patch panela umožňuje pohodlnú inštaláciu kľúčových prvkov a vďaka upevňovacej lište, ktorá je súčasťou dodávky panela, aj prehľadné upevnenie a pevné pripevnenie dátového kábla priamo k telu panela. Farba tohto univerzálneho patch panelu Solarix je strieborná, veľkosť v dátovom stojane je 0,5U. V prípade potreby možno voľné porty zaslepiť zaslepovacou zátkou SXKJ-0-BK.
| Technické informácie | |
| Počet portov: | 24 |
| Tienenie: | Áno |
| Kravatový pruh: | Áno |
| Farba: | silver |
| Veľkosť: | 0,5U |
| Výška: | 22 mm |
| Šírka: | 480 mm |
| Hĺbka: | 93 mm |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom